Letní dětský tábor Medlov
2.7. - 15.7.2023

Více informací
slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image
Kvalitní zázemí

Kvalitní zázemí

Náš tábor pořádáme na okraji lesa u rybníka Medlov. Splňujeme veškerá státní nařízení spojená s pořádáním zotavovacích akcí pro děti.

Stanový tábor

Pravý stanový tábor

Děti jsou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou a s vyvýšenou postelí. Všechny stany mají pogumované celty. Kapacita stanu je pro dvě děti.

Zkušený personál

Zkušený personál

O vaše děti se u nás stará školený personál s letitými zkušenostmi - včetně zdravotníků a kuchařů. Většina vedoucích začala na tábor jezdit ještě když byli děti.

Těšíme se na vás opět v příštím roce

Poslední aktualizace článku proběhla 3.7.2023

Fotografie a táborová pošta

I letos budeme poctivě přidávat každý den fotky. Všechny fotky nalezene na naši facebookové stránce spth.cz

Dále jsme si pro vás připravili možnost napsat Vašemu dítěti vzkaz, který mu předáme táborovou poštou na večerním nástupu.

Fotogalerie Táborová pošta


Oznámení

Během tábora (30.6. - 17.7. 2023) bude telefonní číslo 799 556 789 nedostupné.
V případě urgentních dotazů kontaktujte hlavního vedoucího - Šimberský Jaroslav: 736 730 240
V případě neurgentních dotazů, např. pokud budete potřeba na konci tábora vystavit potvrzení, atd. nás kontaktujte na email info@spth.cz - budeme na něm dostupní i během tábora.


Předtáborové informace a povinná výbava

Dnes 4.6. jsme rozeslali všem rodičům souhrnné informace pro letošní rok. Ve svých emailových stránkách najdete vše, co je potřeba vědět pro hladký průběh LDT pro Vaše dítě.

Při balení svého dítěte na tábor se říďte naši povinnou výbavou - pochopitelně můžete přibalit i něco navíc :)

Souhrnné informace Povinná výbava Potřebné dokumentyPoslední volná místa

Kvůli velkému zájmu jsme se rozhodli navýšit naši kapacitu ještě o pár míst.

Pokud máte zájem, tak na nic nečekejte a odešlete přihlášku ještě dnes.

Chci se přihlásitRok 2023 je před námi

Přípravy pro aktuální rok jsou v plném proudu a o všech nadcházejících změnách vás budeme informovat jak zde na webu, tak na naši facebookové stránce spth.cz, proto na nic nečekejte a sledujte nás, aby vám neunikly žádné důležité informace!

Pojďme se ohlédnout za rokem 2022

Jak již to bývá zvykem, tak se rádi ohlížíme na konci roku za tím, co pro nás bylo ten rok důležité...jo to jsme nestihli :) Ale ohlédneme se za ním teď, než naplno propuknou přípravy pro rok 2023.

Na začátek si shrňme co jsme dokázali a co se nám podařilo

  • Nové místo - je to vždy velký krok přijet na nové neprozkoumané místo a věřit, že se nám na něm bude líbit. Poznávací idylku nám narušovala jen nepřízeň počasí, ale i přes nejchladnější léto v poslední době, jsme to zvládli.
  • Dvouletá pauza - o situaci, která panovala v letech 2020 - 2021 už bylo napsáno dost, nám se ale podařilo obnovit zájem o náš tábor a utvrdilo nás to v tom, že chceme za každou cenu pokračovat - všem za to ještě jednou mockrát děkujeme.
  • Obměna personálu - i z důvody pauzy nám vypadli někteří letití vedoucí, kteří již měli závazky někde jinde. Proto jsme museli přistupit k riskantímu kroku a tím bylo naverbování velkého počtu instuktorů (těch kteří si prošli naším táborem jako děti), kteří doposud neměli žádné zkušenosti ani vědomosti o tom, jaké je to být vedoucím na dětském táboře - tento krok se nám vydařil a získali jsme skvělé posili do budoucích let.

Mluvit o úspěchách je snadné, ale stejně tak důležité je i zmínit co se nám nepovedlo

  • Nedokázali jsme co jsme chtěli - ještě v dobách před táborem jsme měli dlouhé seznamy toho, co chceme stihnout. Dokázali jsme splnit tak jednu třetinu toho, co jsme si vytyčili. To ale neznamená, že to pro nás končí! I nadále se budeme snažit o dokončení všeho, co považujeme za dobré, takže se můžete opět těšit na mnoho novinek.

A kdo že vlastně v roce 2022 vyhrál celotáborovu hru na téma Výsadek na neprozkoumaném území? To už dnes nikoho nezajímá, důležité bylo že jsme si to všichni užili na maximum....jasně, že nás to všechny zajímá, vítěz je stejně důležitý jako se dobře bavit!
Absolutním vítězem se tedy stali ZTRACENI, které neomylně k vítězství vedl kapitán Bobeš a to i přesto, že neměl k dispozici po celou dobu své patrony, kteří se různě střídali jak jim to čas dovolil.

Sponzoři