Informace o platbě

Cenu za pobyt dítěte na letním dětském táboře Medlov jsme stanovily na 4 750 Kč.

V ceně za LDT je zahrnuto ubytování Vašeho dítěte ve stanu s dřevěnou podsádkou, strava 6x denně, zajištění pitného režimu po celý den, náklady spojené s dopravou do nemocnice - pokud je potřeba. Žádné další poplatky za pobyt na LDT neúčtujeme.
V případě stravovacích omezeních (diety apod.) řešíme navýšení ceny individuálně - vždy předem tak, aby bylo vše jasné ještě před zahájením tábora.

Chápeme, že tato částka může být vysoká obzvlášť v případě, že s námi na tábor posíláte více svých dětí. Proto i letos nabízíme slevu ve výši 20% pro každé další dítě, které s námi vy, jako zákonný zástupce, na tábor pošlete.
Např. rodina s více dětmi: cena za 1. dítě je 100% (4 750 Kč), cena za každé další dítě je 80% (3 800 Kč).

V případě využití příplatkové služby zřízení úrazového pojištění po dobu LDT ve výši 300 Kč můžete tuto platbu odeslat společně s částkou za pobyt na LDT - variabilní symbol je stejný.

Dále jsme pro vás připravili možnost si platbu za LDT rozdělit na více plateb – pokud by jste tuto možnost chtěli využít, kontaktujte nás na email info@spth.cz a vše vyřešíme individuálně - nerozdělujte si platby sami, vždy o tom potřebujeme vědět.

Storno podmínky

  • V případě stornování pobytu do 1.6.2024 si ze zaplacené částky účtujeme storno poplatek ve výši 500 Kč.
  • V případě stornování pobytu od 1.6.2024 si ze zaplacené částky účtujeme poplatek v takové výši, který pokryje náklady na dítě, které již byly zaplaceny.
  • Za předčasné ukončení pobytu dítěte na LDT nevracíme zpět žádnou částku.

Všechy případy stornování/ukončení pobytu řešíme individuálně, vždy se na nás obraťte na email info@spth.cz nebo kontaktujte hlavního vedoucího - Šimberský Jaroslav: 736 730 240.

Možnost proplacení

Nabízíme možnost nechat si proplatit pobyt Vašeho dítěte na LDT. Rádi vystavíme fakturu/potvrzení o zaplacení pobytu předem nebo zpětně v celé výši nebo jen na část platby za LDT.

  • Možnost proplacení od Vašeho zaměstnavatele/odborů
  • Možnost příspěvku od pojišťovny (na oragnizovaném pobytu, rekreačním pobytu, atd.)

Pokud chcete využít možnost proplacení od zaměstnavatele, využijte náš formulář zde na webu - žádost o proplacení pobytu.

V případě zájmu o potvrzení pro pojišťovnu nás kontaktujte na email info@spth.cz nebo si jej nechte potvrdit přímo v tábořišti při skončení pobytu - toto potvrzení se vystavuje až po ukončení pobytu na LDT.

Pokud potřebujete pouze doklad o zaplacení pobytu, naleznete jej ve svém profilu po přihlášení na webu - Můj profil.

Kontakty

Adresa tábora

  • LT HAMICK Medlov,
    592 04 Fryšava pod Žákovou horou

Kontaktujte nás

Development by VESBY